KAYMAKAM HARPUTLU ALANYA’YA VEDA ETTİ

12:37:55 | 2020-07-23

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Vedalaşma töreninde konuşan Kaymakam Harputlu, “Hep beraber gerçekten çok güzel günlerimiz oldu. Alanyalılar her zaman yanımda oldular” dedi.

Hatay’ın Antakya ilçesine tayini çıkan Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu Alanya’dan ayrıldı. Kaymakam Harputlu için kaymakamlık binası önünde vedalaşma töreni düzenlendi. Vedalaşmaya Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı, jandarma teşkilatı mensupları, kamu kurum kuruluşlarının idarecileri, siyasi parti temsilcileri ile muhtarlar ve kaymakamlık çalışanları katıldı. 

Vedalaşma töreni öncesinde konuşan Harputlu, “Hakikaten zahmet ettiniz. Ben yaklaşık 3 buçuk yıldır Alanya’da çalışıyorum. Hep beraber gerçekten çok güzel günlerimiz oldu. Alanyalılar her zaman yanımda oldular. Yardımsever oldular. Burada birlikte huzuru tesis etmek için uygun bir biçimde çalışmak için bütün arkadaşlarımızla gayret ettik. Şu anda sizlerin burada olması bunun en güzel göstergesi. Vedalarda konuşmak çok zordur. Hele kendi vedanda konuşmak daha da zordur. Ben hepinize her şey için çok teşekkür ediyorum. Her zaman kapımız açık. Allah’a emanet olun” dedi. Kaymakam Harputlu kendisini uğurlamak için gelenlerle vedalaşmasının ardından isteyenlerle kaymakamlık binası önünde fotoğraf çektirdi. Sonra lojmana geçen Harputlu bir süre sonra dışarı çıkarak otomobiline bindi ve Alanya’dan alkışlar eşliğinde ayrıldı.  


Bu haber 173 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü