KAYMAKAM ÜRKMEZER VE BAŞKAN TOKLU ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİNE ORTAK OLDULAR

20:56:32 | 2021-01-01

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

KAYMAKAM ÜRKMEZER VE BAŞKAN TOKLU ÖGRECİLERİN SEVİNCİNE ORTAK OLDULAR!

Alanya Kaymakamı Sayın Dr. Fatih Ürkmezer ve AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu öğrenciler ile bir araya geldi.
Alanya Kaymakamı Sayın Dr. Fatih Ürkmezer, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, bugün Hidayet Görgün Ortakulu’nda öğrencilerle bir araya gelerek sevinçlerine ortak oldu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan; 500 bin adet tabletin Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtımlarının bu hafta başlatılacağı açıklanmıştı. BAŞKAN TOKLU AÇIKLAMASINDA;
‘‘Bugün Sayın Kaymakamımız Dr. Fatih Ürkmezer, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Yılmaz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimizle beraber, Milli Eğitim Bakanlığımız öncülüğünde, Alanya Kaymakamlığımızın koordinesi ile yürüttüğümüz çalışmaya, sağlanan desteklerle temin edilip, öğrencilere verilecek tabletleri Hidayet Görgün Ortaokulu’nda öğrencilerimize dağıtarak sevinçlerine ortak olduk.
Eğitim bizim en hassas noktamızdır. Pandemi sürecinde ki en büyük kahramanlarımızdan biride çocuklarımız, öğretmenlerimiz ve velilerimizdir. Geleceğimizin umudu çocuklarımıza herzaman destek vermeye devam edeceğiz. Çocuklarımızın mutluluğu ve başarısı bizim en büyük temennimizdir.
Bu vesileyle Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'a, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'na, bölge Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.’’ İfadelerine yer verdi.


Bu haber 10 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü