KERİM BOZ : DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE HASAN YİĞİT BAŞKANIMIN YANINDAYIM

12:07:26 | 2020-02-12

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Alanya pazarının sevilen esnaflarından olan Kerim Boz dün akşam oda başkanı Hasan Yiğit ile biraraya geldi.Başkan Yiğitle  biraraya gelen Boz biz başkanımızı dün tanımadık iki seçim geçirdik ikisindede dimdik yanında durdum Allah ona kolaylık versin dedi.

YİĞİTİN CALIŞMALARINDAN MEMNUNUM

oda başkanı Hasan Yiğitin gece gündüz demeden esnafları için çalıştığını söyleyen Boz başkanım hayali olan kapalı salı pazarını hayata geçirerek tüm esnafları mutlu etti.esnaf yağmur çamurdan kurtuldu ondan ALLAH razı olsun dedi.

 

İKİNCİ KAPALI PAZARI AVSALLARA YAPILIYOR

Kapalı salı pazarından sonra ikincisininde Avsallar mahallesine yapıldığını söyleyen Kerim Boz Alanya belediyesi ile uyum içerisinde çalışan Hasan başkanımız hizmetin en iyisini getirmeye çalışıyor emeğine sağlık dedi.

 

DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE YANINDAYIM

Hasan Yiğit ile iki seçim birlikte geçirdiklerini söyleyen Kerim Boz dün olduğu gibi bugünde başkanımızın yanındayım seçimlerde kendisine başarılar diliyorum dedi.

 

 

 


Bu haber 297 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü