KESTELSPOR İLK TRANSFERİNİ YAPTI

11:49:03 | 2020-07-26

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

TFF 3. Lig'in yeni ekibi Kestelspor, şampiyonlukta katkısı olan orta saha oyuncusu Ali Berke Timurcioğlu ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. Grup'ta şampiyon olarak tarihinde ilk kez TFF 3. Lig'e yükselen Kestelspor, yeni sezonunun ilk transfer hamlesini gerçekleştirdi. İç transferde Ali Berke Timurcioğlu ile yeniden anlaşan mavi beyazlılar, genç orta saha ile 3 yıllık sözleşme imzaladılar. Kestelspor Başkanı Levent Uğur, "2019-2020 BAL Ligi sezonunda takımımızın şampiyonluğuna katkı sağlayan, orta saha oyuncumuz Ali Berke Timurcioğlu'yla 3 yıllık yeni sözleşme imzaladık. Futbolcumuza ve camiamıza hayırlı olsun" dedi.

"YENİ BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ"

Kestelspor ile yeniden anlaştığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Ali Berke Timurcioğlu, TFF 3. Lig'de de Kestelspor'u yukarılara taşımak için gayret göstereceğini ifade etti. Timurcioğlu, "Kestelspor atık benim ailem. Bende bu ailenin parçası olduğum için mutlu ve gururluyum. Yeni sezonda daha büyük başarılara imza atmak için elimden gelen gayreti göstereceğim" dedi. 


Bu haber 590 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü