KESTELSPOR KONĞRESİNİ YAPTI

LEVENT UĞUR GÜVEN TAZELEDİ

21:14:19 | 2019-06-20

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Önümüzdeki sene BAL liginde mücadele edecek Kestelspor kongre yaptı.

Bu yıl Bölgesel Amatör Lig(BAL) mücadele etmeye hak kazanan Kestelspor genel kurulunu yaptı. Levent Uğur başkanlığında oluşturulan yeni 35 kişilik yönetim kurulu oluşturdu. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in de katıldığı genel kurulda Levent Uğur üçüncü kez Kestelspor Kulübü Başkanlığına seçildi.

Kongreyle ilgili Alanya Adres'e değerlendirme yapan Uğur, "Başta destek ve güvenini bizlerden esirgemeyen Belediye başkanımız Adem Murat Yücel Bey’e, geçmiş üç yıl içersinde birlikte görev yaptığımız tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Yeni yönetim kurulumuzada başarılar dilerim. İnşallah hayırlı olur. Mevcut takım iskeletini bozmadan, tecrübeli dört-beş transfer ile gençlerle takviye edip mütevazi bir kadro ile yeni katıldığımız BAL liginde haddimizi bilerek centilmence mücadele ederek şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız" dedi. 


Bu haber 138 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü