KLAS GRUP KAMUOYUNA DUYURDU.YENİ YIL GALA GECESİ İPTAL

14:01:28 | 2020-12-15

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklama ile yılbaşı döneminde 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan etmişti. Bu karar sonrası, yılbaşında yapılması planlanan etkinliklerin tamamı iptal edildi.

Alanya’nın en önemli turizm kuruluşlarını içerisinde bulunduran, Klas Grup’ta konuyla ilgili bir açıklama yaparak, yılbaşı etkinliklerinin iptal edildiğini açıkladılar. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“2020 pandemi çerçevesinde elimizden geldiğince bizlerde katkıda bulunmaya çalıştık;

2020 yılı pandemi kapsamında sağlık çalışanları, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları, emniyet mensupları, şehit yakınları ve gaziler arasından 200 aileye 4 gece 5 gün ultra her şey dahil tatil hediye ettik. Ayrıca Güvenlik Turizm Sertifikası alan ilk tesislerden birisiyiz.

Bu açıklamalar ve gelişmelere istinaden, korona virüs pandemi çerçevesinde her yıl düzenlediğimiz Yılbaşı Gala Programlarının 2021 organizasyonunu pandemi yasakları ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarına istinaden yapmayacağımızı kamuoyuna arz ederiz. Halkımıza sağlıklı günler dileriz.”


Bu haber 182 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü