19 MAYIS ALANYA'DA COSKUYLA KUTLANIYOR

KUTLAMALAR AKŞAM DA DEVAM EDECEK

14:01:59 | 2019-05-19

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

 

 


19 MAYIS ALANYA'DA COSKUYLA KUTLANIYOR.


19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yıl dönümü kutlamaları Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başladı.

Hükümet meydanındaki Atatürk Anıtı önünde başlayan kutlamalara, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya protokolü, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Tören, Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.  İskele’deki Şelale Meydanı'nda devam eden programda, Kaymakam Harputlu ve Başkan Yücel, protokolün ve halkın bayramını kutladı. Törende öğrenciler günün anlam ve önemine ilişkin şiirler okudu ve halk oyunları gösterileri sunuldu. Törenin ardından meydanda çeşitli spor kulüpleri gösteri yaptı.

KUTLAMALAR FENER ALAYI VE GÖKSEL KONSERİ İLE DEVAM EDECEK

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yıl dönümü kutlamaları; saat 21.00’da düzenlenecek Fener Alayı, saat 22.00‘da ise Alanya Belediyesi tarafından organize edilen Göksel konseri ile devam edecek. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Tüm vatandaşlarımızı bu coşkuya ortak olmaya, önce Fener Alayı’na ardından da konserimize davet ediyorum” dedi


Bu haber 75 kez okundu.
ETİKET :   alanyadan haber alanya haber oyun altın fiyatları yemek tarifleri seyahat sağlık hava durumu kadın sinema kazalar otel rezervasyon canlı gezilecek yerler

Tümü