19 MAYIS ATATÜRK ANITINDA TÖRENLE KUTLANDI

11:39:17 | 2020-05-19

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

kurallarına uyularak yapılan törene Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı’nın yanı sıra çok sayıda, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve oda başkanları katıldı. Sosyal mesafeye dikkate alınarak maskelerin takıldığı törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Alanya Gençlik ve Spor Müdürü Erdal Tamrak, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı. Siyasi partilerin ilçe başkanlıkları da çelenklerini anıta bıraktı. Çelenklerin Atatürk Anıtı'na bırakılmasının ardından tören sona erdi.
“Bütün geçlerimizin bayramı kutlu olsun”
Törenin ardından açıklama yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Bu sene 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımızın 101’inci yılını kutluyoruz. Aynı zamanda herkesin Kadir Gecesi mübarek olsun. Gönül isterdi kutlamalarımızda hep birlikte olabilelim ancak bu yıl salgın tedbirlerine uymak zorundayız. Bütün geçlerimizin bayramı kutlu olsun” dedi.


Bu haber 199 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü