MEHMET ORAL GÖREV YERİ BELLİ OLDU.AVSALLAR MAHALLESİNDE GÖREV YAPACAK

11:06:21 | 2020-07-24

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Ekim 2018’de eski Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Menderes Türel döneminde İtfaiye Müdürlüğü’nden ASAT Müdürlüğü’ne getirilen Mehmet Oral, görevden alınmıştı. Oral’ın Alanya’dan Kaş’a görevlendirildiği yönündeki bilginin kamuoyuna yayılmasının ardından sosyal medya üzerinden birçok kişi itiraz etti.

AK Parti eski Belediye Meclis Üyesi ve ALTAV Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Cimrin “Yapılan yanlışlığa umarız Alanya Belediyesi CHP'li Meclis Üyeleri ve Büyükşehir Meclis Üyeleri seyirci kalmazlar ve bu durumu düzeltirler” dedi.

Akdam Muhtarı İbrahim Doğan da “İşine son verilmesi normal fakat Alanya’dan Kaş’a sürgün yapmak hiç hoş değil. Hangi parti, hangi kurum olursa olsun böyle sürgün olmamalı. Türel döneminde de yapıldı. Şimdi Böcek döneminde de yapılıyor. Hiç kimsenin böyle insanlara sürgün yaşatmasına hakkı yok. Ben bir muhtar olarak kınıyorum. Beni de sürgüne gönderin, bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Oral’ın Kaş’a atanmasına birçok CHP’li de tepki göstererek Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e çağrıda bulundu. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Oral’ın Kaş’ta değil, Alanya İncekum Mahallesi’nde görev yapacağı öğrenildi.


Bu haber 823 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü