MEVLÜT ZAVLAK ADEM MURAT YÜCEL İLE HELALLEŞTİ

21:38:19 | 2020-01-22

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

İYİ partili belediye meclisi üyesi Mevlüt Zavlak Alanya belediye başkanı Adem Murat Yücelin yeni makam aracının belediye bütçesinden alındığı ile alakalı dün yaptığı eleştirisine açıklık getirdi.Konuyu bugün iyice araştırdığını belirten Zavlak düşüncelerini kamuoyu ile paylaştı.Zavlak açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

ALANYA KAMUOYUNUN DİKKATİNE!
   Alanya Belediye Başkanı Sn.Adem Murat Yücel'in yeni makam aracına dair dün yerel basında yer alan 
"Belediye asfalt dökmek için bile faizle para alırken lüks bir makam aracı almasını doğru bulmuyorum" şeklindeki açıklamamı hak ve adalet adına hepinizin önünde düzeltmek istiyorum.
   Zira dün akşam şahsıma aktarılan bilgilerin tersine aracın belediye bütçesinden değil de Sn.Yücel'in şahsi imkanlarıyla alındığını bugün öğrendim.
   Eğer aracın parası belediye bütçesinden ödenmiş olsaydı söylediklerimin arkasında durmaya ve konuyu gündemde tutmaya devam ederdim.
    Ama bu aşamada siyasette iftirasız,hakaretsiz ötekileştirip ayrıştırmadan kendisine bir yol çizmeye çalışan ben Mevlüt Zavlak'a düşense hatamı kabul edip kul hakkına  girmemek için konunun muhatabı Sn.Yücel'den helallik istemekti. 
Kendisini arayıp konuşup helâlleştim.
  Muhalefet olarak şehrimizin ve insanlarımızın geleceği için gösterdiğimiz gayreti rakiplerimizin kişisel haklarının korunması yönünde de göstermek boynumuzun ve insanlığımızın borcudur.
   Sonuç olarak bizleri erdemli kılan hiç hata yapmamamız değil,hatalarımızı kabul edip ders çıkarma kabiliyetinde olmamızdır.


Bu haber 1335 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü