MHP İLÇE BAŞKANI MUSTAFA TÜRKDOĞAN VE YÖNETİMİ HES’E HAYIR DEMEK İÇİN VATANDAŞA DESTEK VERDİ

12:58:07 | 2020-11-15

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve Yönetimi, Dim Alacami Mahallesi’ni ziyaret ederek, ikinci HES Projesine karşı vatandaşların yanında olduklarını söylediler.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, bugün Dim Alacami Mahallesi’ni ziyaret ederek, Muhtar Kerim Teker ve vatandaşlarla bir araya geldiler. Başkan Türkdoğan, Türkgün Gazetesi ve çocuklar için hazırladığı hediyeleri mahalle halkına verdi. Bölgede yapılacak olan ikinci HES Projesi’ne karşı olduklarını belirten Başkan Türkdoğan, “Dim Alacami Mahallemizi, Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte ziyaret ederek, yapılması gündemde olan ikinci HES’in bölgeye vereceği zararlar üzerine istişare toplantısı düzenledik. Dim Alacami Mahalle sakinlerinin bu haklı davalarında yanlarında olduğumuzu beyan ettik. Ardından Türkgün Gazetemizi ve çocuklar için hediyelerimizi takdim ettik. Sıcak karşılamaları ve nazik ev sahiplikleri için mahalle Muhtarımız Kerim Teker’e ve tüm mahalle sakinlerine teşekkür ederim.” dedi.  


Bu haber 157 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü