MHP İLÇE BAŞKANI MUSTAFA TÜRKDOĞAN VEFA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

21:06:40 | 2020-08-02

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Milliyetçi Hareket Parti Alanya İlçe Başkanlığı, ahde vefa örneği sergileyerek partiye hizmet verenlere teşekkür plaketi veriyor.
MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve 23’ncü dönem Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız beraberlerinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MHP’nin kurucularından ve eski il genel meclis üyesi Fevzi Taşdemir’i bayramda evinde ziyaret etti. Türkdoğan ziyarete ilişkin paylaştığı fotoğraflara, “Partimizin Alanya'daki kurucularından kıymetli büyüğümüz Fevzi Taşdemir başkanımızı, 23. Dönem Milletvekilimiz Hüseyin Yıldız ve yöneticilerimizle birlikte evinde ziyaret ederek bayramlaştık. Onuruna yaptırdığımız plaketi kendisine takdim ettik. MHP’nin üç hilalli sancağı altında Başbuğ'umuzun izinde, liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde, birlikte nice yıllar mücadele etmek dua ve dileğinde bulunduk” dedi. Taşdemir’e takdim edilen plakete “Yarım asırlık Milliyetçi Hareket Partimize kuruluşundan itibaren vermiş olduğunuz desteklerinizden dolayı şükranlarımızı sunarız” yazıldı. Türdoğan ve ekibi daha öncede yine MHP’nin Alanya’da ki kurucularından Osman Çelik’e vefa plaketi vererek teşekkür etmişti. 


Bu haber 227 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü