MİLLİYETÇİ ÇALIŞANLAR DERNEĞİ HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU BOŞ DURMUYOR

10:47:52 | 2020-12-05

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

MCD Hayvan Hakları Komisyonu Boş Durmuyor

Milliyetçi Çalışanlar Derneği Hayvan Hakları Komisyonu, sokağa çıkma yasağında küçük dostlarımızı yanlız bırakmadı

Milliyetçi Çalışanlar Derneği Hayvan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Vildan Yazar Ülgenoğlu, sokağa çıkma yasağında, sokak hayvanlarına sahip çıkılması konusunda uyarılarda bulundu.

Başkan Ülgenoğlu, "Sokağa çıkma yasağında küçük dostlarımız aç kalmaması için çalışma yaptık. Malumunuz vatandaşlarımızın evde olması ve işletmelerimizin kapalı olması sokak hayvanlarını da etki etmekte. Bu günlerde bizler de sokak hayvanlarını yanlız bırakmak istemedik. Bu kapsamda; Veteriner Hekimler Oda Başkan temsilcisi, Alanya Veteriner Kliniği sahibi 30 yıllık tecrübe ve hizmetleri olan Kenan Ersoy Bey’i ziyarette bulunduk. Sokak hayvanları konusunda kendilerinden öneri ve görüşlerini aldım. Kenan Bey, bir çok Veteriner yetiştirmiş ve önünü açmıştır. Bugün ki ziyaretim de sokak kedileri için bir paket mama hediye etti. Kendilerine çok teşekkür ederim" dedi.


Bu haber 147 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü