MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİLİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ MAHMUTLAR’DA EVLERİ YANAN VATANDAŞLARA SAHİP ÇIKTILAR

15:13:40 | 2020-05-30

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Geçtiğimiz hafta Mahmutlar Mahallesi’nde korkunç bir yangın çıkmıştı. Öz Yuva Sitesi’nde çıkan yangında, bir bina tamamen yanarak kullanılmaz hale gelmişti. Zorluklarla söndürülen yangından geriye ise adeta bir enkaz kalmıştı.

 

MHP’DEN SOSYAL BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ

Geçtiğimiz hafta yangından hemen sonra Alanya Belediyesi Meclisinin MHP’li Üyesi Kayhan Balta yangın bölgesine giderek gerekli ön incelemeyi yapmıştı.

Bugün de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Türkdoğan ve yönetimi ile Meclis Üyesi Kayhan Balta yangın bölgesine gittiler. Yanan binada incelemeler de bulunan ve ev sahipleri ile görüşen MHP’li heyet “geçmiş olsun” dileklerini ilettiler.

"YARALAR SARILACAK"

İncelemeler sonrası açıklama yapan İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Türkdoğan, “Mahmutlar Mahallemiz, Öz Yuva Sitesinde meydana gelen yangın sonrası, binada incelemelerde bulunarak, site sakinlerine geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel Bey ve Meclis Üyemiz Kayhan Balta Bey’in yapacağı, Partimizin “Sosyal Belediyecilik” anlayışının gereği olarak gereken destek verilecek ve yaralar sarılacaktır.” dedi


Bu haber 146 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü