MÜGE ANLI’YA ÇIKAN ALANYA’LI BABA EVLADINA KAVUŞTU

14:10:56 | 2021-01-06

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

17 yıl önce 2 çocuğunu pazar yerinde terk ettiği iddia edilen Alanyalı baba kızı ile Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı yayınında kavuştu.

ATV ekranlarında yayınlanan sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, büyük bir kavuşmaya sahne oldu. 17 yıl önce Mersin’de 2 çocuğunu pazar yerinde bırakıp gittiği iddia edilen Alanyalı baba Hakan Küçükboğa evlatlarına yeniden kavuşmak için Müge Anlı'nın kapısını çalmıştı. Bugün yayınlanan programda baba 17 yıldır görmediği kızı Büşra ile canlı yayında kavuştu. Gözyaşlarının sel olduğu kavuşma anı stüdyodaki seyircileri ve izleyen herkesi duygulandırdı. Öte yandan Hakan Küçükboğa’ya çocuklarının resmi çerçeveletilip hediye edildi. Oğlu Kadirhan’a bakan Küçükboğa, oğlunun tıpa tıp kendisine benzediğini belirtti. Kadirhan’ın baba Küçükboğa’ya kırgın olduğu ve “Hem bizi bırakmış hem de ben onun yanına mı gideceğim. Görmek istiyorsa o gelsin” diyerek canlı yayına katılmadığı öğrenildi. Abisinin geçmişten pek bahsetmediğini ifade eden Büşra ise, kayboldukları günü bir adamın kendilerine bekleyin geleceğim dediğini hatırladığını ve polislerin geldiğini söyledi. Şu anki ailelerini çok sevdiğini ve abisiyle onlardan hiç ayırmadıklarını belirtti. 


Bu haber 661 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü