MUHİTTİN BÖCEK BAŞKAN ADEM MURAT YÜCELİ ZİYARET ETTİ

20:12:10 | 2020-08-06

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanya Belediye Başkanı Adem Yücel'i ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek'i kapıda karşılayan Yücel sonra Böcek ile birlikte makamına geçti

Ziyarette konuşan Adem Murat Yücel, 
"Şeref  verdiniz. Daha çok gelirseniz daha çok mutlu oluruz.  Salgın dönemi. İnsanların sağlığı çok önemli. Sizler de bizler gayret ediyoruz. İnsanların mutluluğu için çalışıyoruz. Bu dönemde çok yardımcı oldunuz. Sağolun. Biz de güzel işler çıkarmaya çalışıyoruz. Hal konusu gündeme geliyor. Halin yapılmasından çok kullanılabilmesi önemli. Ben hallerin tek çatı altında toplanması yanlısıyım. Bunu yaparken ötekileştirme olmamalı. Bir katı atık tesisine dökümler yapıldı. Siz de bu konuda elinizden geleni yapıyorsunuz. Planlamalar temel altyapılar ile ilgili elinizden geleni yapıyorsunuz. Birleştirici kucaklaştırıcı şekilde çalışıyoruz" dedi. 

 

Böcek de,  "Faaliyet raporu geçti. Tüm siyasi partilere teşekkür ediyorum. 26 yıllık siyasi dönemde hiçbir belediyeyi ötekileştirmeden çalıştık. Siyasette hasseten olmaz. Cadde sokak konuları gündeme heldiğinde Alanyanın cadde ve sokağı Alanıya'nın olacak dedik ve o şekilde başladı. Kent, kentli adına çalşııyoruz. Antalya, Alanya hepimizin. Ben bu dostluğumuz kardeşliğimizin devamını diliyorum. Sizlerle çok güzel çalışmalar yapıyoruz. İnşallah eylülde enerji ve geri dönüşüm ile ilgili çalışmalar yapacağız" diye konuştu. Ziyaret sonunda Böcek, Yücel'e tatlı ikram ederken,  Yücel de Böcek'e Alanya Belediyesi tarafından basılan kitaplardan hediye etti. 


Bu haber 135 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü