MUSTAFA ARAS’IN CENAZESİ DEMİRTAŞ AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEK

10:45:59 | 2020-11-14

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

CHP Alanya İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aras, koronavirüs tedavisi gördüğü Antalya'da hayatını kaybetti. Aras'ın cenazesinin Antalya'dan alınarak Demirtaş Mahallesi'ne getirileceği ve öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği öğrenildi.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde bir süredir koronavirüs tedavisi gören CHP Alanya İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aras vefat etti. Aras, Alanya Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinden emekli olmuş, ardından 2009-2014 yılları arasında CHP'li Demirtaş Belediye Başkanı olarak görev yapmıştı. 2014-2019 yılları arasında CHP'nin Alanya Belediye Meclis Üyesi olan Aras, son dönemde CHP Alanya İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyordu.

Siyasette son derece etkin olan, meslek hayatında da binlerce öğrenci yetiştiren Aras'ın vefatı, Alanya'da herkesi şok etti. Aras, 2 yıl önce yayla evinde kalp krizi geçirmiş, zorlu bir tedavi süreci sonrası by-pass ameliyatı ile hayata tutunmuştu.

DEMİRTAŞ'A YATAKLANACAK

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde bir süredir koronavirüs tedavisi gören CHP Alanya İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aras dün akşam saatlerinde vefat etti. Aras’ın cenazesinin saat 10.30’da Antalya’dan alınarak direkt Demirtaş Mahallesi’ne getirileceği ve burada öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından aile mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.  


Bu haber 254 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü