OBA KARAKOCALI'DA YOLLAR AÇILIYOR

BELEDİYE BOŞ DURMUYOR

12:51:41 | 2019-05-22

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

OBA- KARAKOCALIDA İMAR YOLLARI AÇILIYOR
Alanya Belediyesi, imar yolu açma çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışma kapsamında Oba Karakocalı Mahallesinde Küme Evler çıkmazında yol güzergâhı üzerinde bulunan binaların yıkımı tamamlandı.
Alanya Belediyesi standart altyapı hizmetleri ve kentin planlı gelişimi için imar yolu açma çalışmalarını sürdürüyor. Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlü ekiplerince, Oba Karakocalı Mahallesinde imar yolu açma çalışması kapsamında yol güzergahındaki binaların yıkım işlemi gerçekleştirildi.
YÜCEL, “İNSANLARIMIZI MUTLU EDERKEN, GELECEK NESİLLERE PLANLI BİR KENT BIRAKMAK İSTİYORUZ”
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, stratejik plan doğrultusunda şehrin gelişimi ve kalkınması için ilçe genelinde çalışmaların devam ettiğini belirterek, “ Amacımız kentimizde yaşayan insanlarımızı mutlu ederken aynı zamanda gelecek nesillerimize planlı, düzenli bir Alanya bırakmak” dedi.


Bu haber 146 kez okundu.
ETİKET :   alanyadan haber alanya haber oyun altın fiyatları yemek tarifleri seyahat sağlık hava durumu kadın sinema kazalar otel rezervasyon canlı gezilecek yerler

Tümü