SERBEST KALAN KERİM AYDOĞANI YÜZLERCE SEVENİ KARŞILADI;AYDOĞAN’IN İLK İŞİ MHP İLÇE TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR ETMEK OLDU

19:27:08 | 2020-07-01

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Alanya'nın ünlü turizmcisi Kerim Aydoğan serbest bırakıldı! Aydoğan'ı adliye kapısında büyük bir kalabalık karşılarken, ünlü iş adamının ilk sözü teşkilata teşekkür etmek oldu.

Dün gözaltına alınan ünlü iş adamı ve turizmci Kerim Aydoğan, serbest bırakıldı. Bugün, Alanya Adliyesi'nde görülen duruşma sonrası serbest bırakılan Kerim Aydoğan'ı, adliye kapısında büyük bir kalabalık karşıladı. Adliye'de saatlerce nöbet tutan MHP Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Türkdoğan ve Yönetimi, Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Mustafa Demirağ ve Yönetimi, Alanya Belediye Meclis Üyeleri, MHP'li çok sayıda isim ve Kerim Aydoğan'ın sevenleri adliye önünde alkışlarla Kerim Aydoğan'ı karşıladılar. 

"BİR TELEFON AÇILIP, SORULABİLECEK BİR ŞEY"

Kerim Aydoğan adliye kapısında yaptığı kısa konuşmasında, "Hepimizin başına her şey gelebilir. Hiç belli olmuyor. Bizim de başımıza böyle bir şey geldi. İnşallah sizlerin başına hiçbir şey gelmez. Tüm arkadaşlarımıza, teşkilatımıza herkese çok teşekkür ederim. Normalde telefon açılıp sorulabilecek bir şeyi bu aşamaya getirdiler." dedi. 


Bu haber 2201 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü