TÜRK DIŞ POLİTİKALARI CANLI YAYINDA ANLATILACAK

11:59:27 | 2020-12-09

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Alanya’da ülkücüler canlı yayında buluşacaklar
Alanya Ülkü Ocakları’nın organizatörlüğünde Selim Han Yeniacun bu akşam, “Türk Dış Politikalarına Dair Güncel Meseleler” adlı bir yayın yapacak.
Alanya Ülkü Ocakları’nın eğitim alanındaki çalışmaları devam ediyor. Ocak Başkanı Muhammet Mustafa Demirağ önderliğinde, gençlerin hem siyasi hem de diğer alanlarda kendilerini geliştirmeleri için yapılan çalışmalar pandemi nedeniyle online olarak sürüyor.
YENİACUN CANLI YAYINDA OLACAK
Alanya Ülkü Ocakları’nın organizatörlüğünde bu akşam yine eğitici ve bilgilendirici bir organizasyon düzenleniyor. Selim Han Yeniacun, Türk Dış Politikalarına Dair Güncel Meseleler’i Facebook ve İnstagram üzerinden canlı yayında anlatacak.
Facebook’ta @ulkuocaklarialanya ve İnstagram’da @ulkuocaklarialanya adreslerinden, saat 19.00’da başlayacak olan canlı yayın izlenebilecek.
Ülkü Ocakları Başkanı Demirağ, tüm ülkücü gençleri ve vatandaşları canlı yayına davet ederek, bu tarz yayınların online olarak devam edeceğini söyledi.


Bu haber 70 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü