TÜRK DİYANET VAKIF-SEN ALANYA TEMSİLCİSİ FAHRİ ÖZDEMİR’DEN TÜRKÇÜLÜK BÖLÜCÜLÜKTÜR DİYEN MUSTAFA KARATAŞA TOKAT GİBİ CEVAP

16:43:28 | 2020-05-18

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

ŞU MÜBAREK AYDA ŞARLATANLIĞA GEREK YOK EY KARATAŞ.
 
İlahiyatçı Yazar Mustafa Karataş: “Türkçülük bölücülüktür, haramdır" sözlerini ifade etme acziyetine düşmüştür.
 
Memleketimizde ve Türk dünyasında bir uyanışı görünce Bundan sonra bu arkadaşlardan bu tür beyanları çok duyarız.
 
TÜRK DİYANET VAKIF-SEN Alanya temsilcisi Fahri Özdemir Türkçülük bölücülüktür açıklamasI yapan ilahiyatçı Mustafa karataşa yanıt verdi.Özdemir açıklamasında şu ifadelere yer verdi.Elhamdülillah Müslümanız, Allah'ın kulu, Rasülullah ( SAV) Ümmeti, Yüce Türk Milletinin bir neferiyiz. Hiç kimse Milletin Dini , Milli  Duygularıyla oynamasın. Laf, söz söylemesin. Diline sahip olsun. Elbette üstünlük takvadadır. Milyonlarca Türk Milliyetçisi, üstünlük takvadadır şuuruyla yoğurulmuş bir ihlası yaşamaktadır. 
Senin gibi ırkımızı, cinsimizi, cibiliyetimizi de inkar edemeyiz, edecek kadar da aciz değiliz.
Milletin duygularını kaşıma. Yüce Dinimiz İslam'ın belirlemiş, koymuş olduğu kuralları yani helali, haramı çok iyi biliriz. Kafanıza göre takılıp televizyon ekranlarında alkış ve şakşakların galeyanına gelip yeni yeni fetvalar vermeyin.
Haddini bil. O sözlerin için özür dile ve sen sen ol asla bir daha ağzına alma. Dilin kemiği yok ama;
 Söylemiş olduğunuz o sözlerin hem vebali, hemde hesabı var.
Türk olmayı her omuz, her baş, her yürek kaldıramaz. Aynı İlahiyatçı Mustafa KARATAŞ gibi.
Ey Karataş unutma; Son Türk Devletinin temeli Türkçülük üzerine atılmıştır. Tanrı Dağı kadar Türk, Hira Dağı kadar Müslümanız. Şu mübarek ayda Şarlatanlığın lüzumu yok.
 Bu vebali daha fazla taşıyamazsın.
Milyonlarla helalleşmek için ne yaparsın bilemiyorum artık.
Vizyonu ve misyonu olan her zaman önce ülkemiz sonra ilkemiz diyen  omurgalı sendika Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak dini ve milli değerlerin korunması için hep dim dik ayaktayız, işte buradayız.
 
Ne Mutlu Türk'üm Diyene.
 
Fahri Özdemir
Türk Diyanet Vakıf-Sen
Alanya Tems


Bu haber 412 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü