VİZEDE GELİŞMELER GUZEL

17:09:07 | 2019-07-25

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

ŞAHİN:  “GELİŞMELER GÜZEL OLSA DA TÜM VATANDAŞLARIMIZI KAPSAYACAK BİR VİZE MUAFİYET UYGULAMASI EN BÜYÜK TEMENNİMİZ”
 
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Rusya Devlet Başkanı Vilademir Putin’in Hususi ve Hizmet Pasaportu taşıyan Türk vatandaşları için vizeleri kaldıracağına ilişkin açıklamasını olumlu bir gelişme olarak gördüklerini ancak uygulamanın tüm vatandaşları kapsayacak şekilde genişlemesini arzu ettiklerini söyledi. 
 
SAYIN BAKANIMIZA TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ
Vizelerin kaldırılması yönündeki taleplerini sürekli biçimde dile getirdiklerini ancak bunun iki ülke arasındaki anlaşmalara bağlı olduğuna dikkat çeken ALTSO Başkanı Mehmet Şahin; “ Alanya’mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun yakın dostu olan Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’u da Alanya’mızda ağırlamıştık. Orada da yine Bakanımız Çavuşoğlu bu taleplerimizi Sayın Lavrov ile  müzakere etmişti. Bugün yaşanan olumlu gelişmelerin temelleri o gün atılmıştı. Her iki bakanın yakın dostluğu bugün iki ülke arasındaki güçlü bağların kurulmasının en büyük nedeni olduğunu düşünüyoruz.  Bizim temennimiz bugün açıklanan vize muafiyetinin tüm vatandaşlarımızı tamamını kapsayacak şekilde genişlemesi yönündedir” dedi.


Bu haber 221 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü