YENİ TEKNİK ADAM HEDEFLERİNİ AÇIKLADI

HEDEFLER BÜYÜK

19:40:32 | 2019-06-07

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

Alanyaspor'un prensip anlaşmasına vardığı ve resmi imza atmaya hazırlandığı teknik direktör Erol Bulut, telefon bağlantısı ile konuştuğu canlı yayın Alanyaspor'un gelecek sezon ki hedefinin ligi bu sezonun üzerine bitirmek olduğunu söyledi.

 

Yeni sezon için Alanyaspor'un anlaşmaya vardığı teknik direktör Erol Bulut, telefon bağlantısı yaptığı TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. Malatyaspor'un başarılı bir sezon geçirmesinde büyük katkısı olan Erol Bulut, "Malatya'da başarılı iki yıl geçirdik. Ligi ilk 5'te bitirerek, takımı Avrupa kupalarına getirme şansımız oldu. Bir de kupa yarı finali oynadık. Ama Yeni Malatyaspor ile yollarımız ayrıldı. Şimdi Alanyaspor ile birlikte yeni bir sayfa açıyoruz. Tabi onlarda bu sene sezonu 9. sırada bitirdiler. Burada ilk hedefimiz takımı bunun üzerine çıkarabilmek olacak. Kupada da hedefimiz gidebildiğimiz yere kadar ilerlemek.  Zaten elde bir kadro var bu kadronun üzerine alacağımız 5, 6 transfer ile takımı daha iyi noktaya getirmeye çalışacağız" dedi.

 

'KADRO BOZULMADI'


Spikerin 'son iki yılda yükselen bir teknik adamsınız inanıyorum ki çok teklif gelmiştir. Alanyaspor'u tercih etmenizdeki etken neydi' sorusuna Erol Bulut şöyle cevap verdi: "Birkaç teklif geldi bize doğrudur. Alanyaspor'da takımın kemik kadrosu bozulmadı. Hemen hemen birçok takıma göre iyi kadro olduğunu düşünüyorum. Bizim bu kadronun üzerine alacağımız birkaç transfer ile daha iyi bir noktaya gelebilmenin çabasını göstereceğiz burada." 


Bu haber 380 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü