YENİÇAĞ HADDİNİ AŞTI

YENİÇAĞ HADDİNİ AŞTI

17:53:58 | 2019-08-15

 

Yaz düğünlerinin en güzel adresi Sea Star Hotel, muhteşem atmosferi deniz kenarı kir düğünü konsepti ve Cüneyt Güzel ve orkestrası ile 2021 rezervasyonları için sizleri bekliyor.
Bilgi ve Rez. :0532 213 34 33

 
Milliyetçi hareket partisi ilçe başkanı Mustafa Türkdoğan yeni çağ gazetesinin Alpaslan Türkeş in afisinin olmasına rağmen yok göstererek haber yapılmasına tepki gösterdi.Türkdogan yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı.
 
Kamuoyuna saygı  ileduyurulur
Satılmış ve irin akan kalemlerin hamiliğini yapan “Yeniçağ” isimli sözde basın paçavrasının, İl Başkanlığımız ve Korkuteli Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirilen bayramlaşma pikniğinde Milliyetçi - Ülkücü Hareketin Başbuğu, Kurucu Genel Başkanımız Merhum Alparslan Türkeş Bey’in resminin asılmadığı yönündeki haberi üzerine bu açıklama ve görüntüleri yayınlıyoruz. Bu gözünü kan bürümüş ve şahsiyetini, kalemini satmış ruhsuzların yaptıkları asılsız ve ahlak dışı haber için gerekli mercilere suç duyurusunda bulunulmuştur. Gazipaşadan Antalya’ya ilçe ve İl ocak başkanlığı, Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in takdirleriyle MHP MDK Üyeliği ve sonunda MHP Antalya İl Başkanlığı görevinde bulunan ve ideolojik hassasiyetleri uç seviyede olan bir ülkücü tarafından yönetilen Antalya İl Teşkilatı tarafından Türkiye’de eşine nadir rastlanan ve kurultay havasında geçen bayramlaşma pikniğimize bu şekilde sansar habercilik yaparak saldırmak, ihanet cephesinin ne derece çaresiz olduğunu belgelemektedir. Liderimiz Devlet Bahçeli Ve MHP düşmanlığı ile akıllarını yitirmiş  bu güruhları muhattap almak bile bizim için zul haline gelmiştir. Fakat kamuoyunun yanlış yönlendirilmemesi adına sizlerle görüntülerin aslını paylaşyor, takdiri başta Ülkücü Fikir Hareketinin kutlu mensupları olmak üzere Asil Türk Milletine bırakıyoruz


Bu haber 1389 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü